Zlatan Ibrahimoviç dëshiron një marrëveshje me Real Madridin

Zlatan Ibrahimoviç është i prirur të shkojë te Real Madrid pas lirimit të tij nga Manchester United, sipas Diario Gol.

Megjithatë, Realët janë të shqetësuar për mundësinë e shtimit të personalitetit në skuadër që mund të prishin harmoninë brenda dhomës së veshjes, Ibrahimoviç aktualisht po shërohet nga një lëndim në gju që psoi në fund të sezonit të kaluar dhe gjithashtu është lidhur me një lëvizje në Major League Soccer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *