Zinedine Zidane dëshiron Leonardo Bonuccin

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane do të konsiderojë rritjen e njësisë së tij mbrojtëse vetëm me mbrojtësin e Juventusit Leonardo Bonucci, pretendon Diario Gol.

Trajneri francez nuk është i interesuar për ndonjë opsion tjetër dhe do t’i japë kohë të diplomuarve të akademisë nëse nuk mund të bëhet ndonjë marrëveshje me Juven.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *