Zidane: Ne kemi nevojë për Cristiano Ronaldon

Cristiano Ronaldo është thirrur nga trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane dhe është lutur të qëndrojë, sipas Marca.

Të dy besohet të kenë një marrëdhënie të shkëlqyeshme dhe shpresë reale që legjenda e Francës mund ta bind yllin e tyre që të mos largohet vetëm pas dy ditë raportesh që Ronaldo dëshiron të largohet nga Spanja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *