Wolfsburg të interesuar për Anthony Martial

Wolfsburg ka bërë një qasje ndaj Manchester United për të marrë Anthony Martial në huazim për një sezon, sipas Kicker.

Francezi ka qenë prej kohësh i lidhur me një largim nga Old Trafford dhe pala gjermane është e bindur se mund të sigurojë shërbimet e tij për një sezon, tash mbetet të shihet se si do të ragoj United.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *