West Ham të gatshëm për nënshkrimin e Olivier Giroud

Olivier Giroud është në krye të listës së verës së West Ham, sipas Football Insider.

Hammers janë të përgatitur për ta bërë sulmuesin e Arsenalit lojtarin e tyre më të paguar, krahas ofrimit të çdo oferte për të, e cila është e njëjta taktikë negociuese e përdorur për të joshur Robert Snodgrass dhe Jose Fonte në klub.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *