West Ham kanë përfunduar interesimin e tyre për Olivier Giroud

West Ham kanë përfunduar interesimin e tyre për nënshkrimin e Olivier Giroud pasi mësuan se nuk janë zgjedhja e parë e sulmuesit të Arsenalit, sipas The Mirror.

Giroud është lidhur me një largim nga Arsenali pas nënshkrimit të Alexandre Lacazette, dhe West Ham ishte i gatshëm të nënshkruante Francezin. Megjithatë, me Evertonin, Borussia Dortmund dhe Marseille thuhet se po ndjekin Giroud, Hammers janë larguar nga gara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *