West Ham është i interesuar në nënshkrimin e Max Kruse nga Werder Bremen

West Ham United është i interesuar të nënshkruajë sulmuesin gjerman Max Kruse nga Werder Bremen.

Kruse shënoi 15 herë sezonin e kaluar, por ati i është thënë se mund të largohet nëse një tjetër klub ofron 12 milionë euro.

West Ham do të nënshkruajë të paktën një sulm të ri këtë verë, lista e emrave që ata po konsiderojnë përfshijnë Michy Batshuayi (Chelsea), Kelechi Iheanacho (Manchester City), Henry Onyekuru (KAS Eupen) dhe Steve Mounie (Montpellier).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *