West Bromwich kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Mbrojtësi i Barcelonës, Thomas Vermaelen, kërkohet në Premier Ligë nga West Bromwich Albion, raporton Sky Sports.

Vermaelen kaloi sezonin e kaluar në huazim në Romë dhe mbrojtësi i Arsenalit ka ende dy vjet në kontratën e tij të Barcelonës, por mund të lejohet të largohet përsëri këtë verë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *