Watford është i gatshëm të nënshkruajë Alberto Morenon

Watford është i gatshëm të nënshkruajë mbrojtësin e Liverpoolit Alberto Moreno, sipas Sky Sports.

Ish-mbrojtësi i Sevillas ka rënë poshtë renditjes në Anfield këtë verë pas ardhjes së Andrew Robertson dhe do të lejohen të largohet nga Jurgen Klopp.
Hornetët gjithashtu po kërkojnë të nënshkruajnë anësorin e Evertonit Aaron Lennon, me Marco Silva duke synuar të shtojë më shumë lojtarë anglezë në skuadrën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *