Virgil van Dijk mund të përfundojë në Liverpool

Virgil van Dijk mund të përfundojë ende në Liverpool, sipas Jamie Redknapp, me yllin e ish Reds duke folur për Dijk si një njeri që do të ishte “një nga nënshkrimet e verës”.

Jurgen Klopp tashmë ka forcuar radhët e tij sulmuese gjatë dritares së tanishme, me Mohamed Salah të fituar në një marrëveshje me para të mëdha me Romën dhe Dominic Solanke në fund të kontratës së tij me Chelseain.

Redknapp beson se skuadra e Anfield tani është e pajisur mirë në mesfush, por ka shqetësime rreth fuqisë së tyre mbrojtëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *