Virgil van Dijk është objektiv për Liverpoolin

Liverpool refuzon të mundet në ndjekjen e Virgil van Dijk dhe do të përpiqet të mbyllë marrëveshjen para përfundimit të dritares së transferimit, sipas Daily Mail.

Southampton kanë qenë të bindur se nuk do të shesin mbrojtësin e tyre, duke këmbëngulur se do të qëndrojë në St. Mary. Por pas interesimit të pandërprerë nga Reds klubi tani mund të pranoj, dhe kanë rreshtuar lojtarin e Lazios Wesley Hoedt si një zëvendësim të mundshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *