Valencia synon Ander Herrera

Mesfushori i Manchester United, Ander Herrera, është shfaqur si një objektiv për Valencin, sipas të dielës Mirror.

Djajtë e kuq nuk janë të gatshëm të shesin 27-vjeçarin, por Valencia mund të ofrojë më shumë se 30 milionë funte për të kërkuar mesfushorin Ander Herrera dhe për ta bërë ofertën më tërheqëse për Manchester United.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *