United do të rrëmbejë një tjetër transferim nga Blues

Duke e mundur Chelsean me nënshkrimin e Romelu Lukaku, Manchester United do të rrëmbejë një tjetër transferim nga Blues duke e nënshkruar Tiemoue Bakayoko të Monakos, sipas The Sun.

Ana franceze është e nervozuar për atë se sa e ngadaltë është skuadra e Antonio Conte, Monaco ka lëvizur dhe dëshiron të shesë mesfushorin sa më shpejt që të jetë e mundur.

Dhe skuadra e Jose Mourinhos do të vendosë të hyjë nëse ata nuk mund të arrijnë një marrëveshje për Nemanja Matic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *