UEFA cakton gjyqtarin për ndeshjen Juventus – Monaco

Juventus dhe Monaco do të takohen këtë të martë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

UEFA tashmë ka përcaktuar gjyqtarin holandez, Bjorn Kuipers për të ndarë drejtësinë, i cili ishte edhe në ndeshjen ndaj Barcelonës dy javë më parë, kujtojmë se ndeshjen e parë Juventus kishte fituar në Monaco me rezultat 2:0, me dy gola të Gonzalo HIguainit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *