Treshja Philippe Coutinho, Eden Hazard dhe Dele Alli në listë të ngushtë të Barcelonës

Barcelona do të shikojë për të nënshkruar një nga këta lojtar Philippe Coutinho, Eden Hazard ose Dele Alli për të zëvendësuar Neymar, raporton Daily Mirror.

Gjigandët katalanas janë detyruar të hartojnë një listë të ngushtë të objektivave të mundshëm, pasi kalimi i Neymar në PSG duket gjithnjë e më shumë të ndodhë.

Barca deri më tani është përballur me rezistencë nga Liverpuli në një përpjekje për të blerë Coutinhon të Brazilit, ndërsa Chelsea dhe Tottenham ka të ngjarë të jenë po aq rezistent për shitjen e lojtarve të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *