Tottenham: Vlera e Harry Kane është 200 milionë funta

Tottenhami e vlerson Harry Kane afër 200 milionë funta, pas raportimeve se Manchester United po planifikonin një ofertë prej 100 milionë funtave për sulmuesin, sipas The Independent.

Kane është lidhur me një lëvizje në Old Trafford pasi Jose Mourinho ndjek një Nr.9 të ri, por Spurs nuk kanë ndërmend të shesin Anglezin dhe kanë ‘qeshur’ me raporte se do të pranonin një ofertë prej 100 milionë funtave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *