Tottenham me ofertë për të nënshkruar Matthias Ginter

Tottenham po konsideron një ofertë për të nënshkruar Matthias Ginter pas shikimit të mbrojtësit të Borussia Dortmund gjatë miqësore të Gjermanisë kundër Danimarkës të martën, sipas Bild.

Mauricio Pochettino ishte i interesuar në Ginter verën e kaluar dhe Dortmund raportohet të jetë i gatshëm të shesë për një ofertë prej 20 milionë eurosh (17.8 milionë funta).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *