Tottenham kan nën objektivin e tyre Chris Smalling

Tottenham janë të prirur për të ndjekin një ofertë transferimi për mbrojtësin e Manchester United Chris Smalling, sipas Daily Mail.

Spurs kishte shpresuar të nënshkruante me mbrojtësin e Hull-it, Harry Maguire, por ai vendosi të nënshkruante për Leicester City për 17 milionë funte, Victor Lindelof shihet si zëvendësim i Smalling dhe ai mund të jetë i hapur për të nënshkruar këtë verë nëse dëshiron të luaj për ekip të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *