Tottenham është i interesuar për nënshkrimin e Suso

Tottenham është i interesuar të nënshkruajë mesfushorin e Milanit Suso, sipas Marca.

Milan ende nuk i ka ofruar një kontratë të re në San Siro Suso-s dhe Mauricio Pochettino është i interesuar ta sjellë atë në veri të Londrës pasi skuadra e tij përgatitet për një tjetër sezon në Ligën e Kampionëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *