Thomas Muller është një objektiv për katër klube të mdha

Ylli i Bayern Munich, Thomas Muller, është një objektiv për katër klubet kryesore, pasi thashethemet vazhdojnë për të ardhmen e tij në Allianz Arena, pohon Sport Bild.

Treshja e Premier League Arsenal, Chelsea dhe Liverpool, së bashku me kampionët italianë Juventus, do të ishin të gjithë të gatshëm të nënshkruajnë Muller, nëse ai lejohet të largohet nga Bayerni.

Megjithatë, trajneri Carlo Ancelotti ka mohuar spekulimet se nënshkrimi i James Rodriguez nuk do të thotë se Bayerni janë të gatshëm të shesin Muller.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *