Swansea City ka treguar interes për Jack Wilshere

Swansea City është klubi më i fundit për të treguar interes në mesfushorin e Arsenalit Jack Wilshere, sipas Bleacher Report.

West Ham dhe Sampdoria kanë qenë të lidhur me Anglezin, edhe pse Gunners e vlerësojnë atë në 20 milionë funta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *