Sulmuesi i Liverpoolit refuzon një ofertë nga gjiganti Kinez

Sulmuesi i Liverpool, Daniel Sturridge, hodhi poshtë një ofertë të fundit nga klubi kinez, Beijing Guoan, sipas Sunday People.

Dritarja kineze e transferimit u mbyll të premten dhe menaxher i Beijing, Roger Schmidt shpresonte të nënshkruante një marrëveshje për Anglezin, por megjithatë oferta e tyre u refozua nga Liverpooli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *