Stoke City dëshiron të nënshkruaj me Alex Oxlade

Stoke City po zhvillon bisedime me agjentin e Alex Oxlade-Chamberlain lidhur me një marrëveshje të mundshme prej 25 milionë funtave për mesfushorin e Arsenalit, raporton The Mirror.

Oxlade-Chamberlain ka vetëm një vit të mbetur në kontratën e tij dhe ka qenë i lidhur me Chelsea-in, Manchester City-in dhe Liverpoolin, por Stoke po tregojnë gjithashtu një interes të papritur në Alex Oxlade-Chamberlain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *