Stefan De Vrij do të largohet nga Lazio!

Mbrojtësi i Lazios Stefan De Vrij do të largohet nga Lazio në verë.

Me marrëveshjen e tij të tanishme që skadon në verë dhe pasi ka arritur një ngërç në bisedime rreth kushteve të reja për kontratën, mbrojtësi i Lazios Stefan De Vrij, thuhet se është një objektiv i transferimit për Manchester United, konfirmoi se do të largohet nga klubi romak në fund të sezonit nëpërmjet një deklarate në Instagram . “E kuptoj shumë mirë zhgënjimin e tifozëve të Lazios dhe më mundon edhe mua duke u larguar në këtë mënyrë”, shkroi holandezi, në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *