Ryan Sessegnon vazhdon kontratën me klubin e ti

Ryan Sessegnon ka refuzuar mundësinë e një lëvizjeje në Premier League në favor për të rënë dakord për një kontratë të re trevjeçare në Fulham, raporton Mirror.

Tottenham kishte qenë favorit për të nënshkruar me mbrojtësin e ri të Fulham, ndërsa Arsenali, Liverpooli, Manchester City dhe Manchester United kishin qenë gjithashtu të lidhur me Sessegnon, por ai ka vendosur të qëndrojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *