Real Madrid ofron 135 milionë euro për Kylian Mbappe

Real Madrid kan vendosur të bëjnë një ofertë të tretë prej 135 milionë eurosh në një përpjekje për të nënshkruar sulmuesin e Monakos Kylian Mbappe, pretendon RMC Sport.

Raporti sugjeron se Los Blancos janë gati të shesin James Rodriguez – me Interin dhe Manchester Unitedin me sa duket të interesuar – dhe shpresojnë se ata mund të grumbullojnë së paku 70 milionë euro për të bërë ofertën e tyre masive për Kylian Mbappe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *