Real Madrid ka akoma interes të madh për Hazard

Real Madrid mbetet i etur për të nënshkruar me Eden Hazard pavarësisht se u tha se Blues nuk kanë ndërmend të shesin, raporton OK Diario.

Hazard është rikthyer dhe po punon tani nga një dëmtim në kyçin e këmbës, por Blancos e shohin atë si zëvendësim perfekt për James Rodriguez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *