Real Madrid e cakton çmimin për Morata-n

Image result for alvaro morata 2017

Real Madrid është i gatshëm të shesë sulmuesin Alvaro Morata për 100 milionë euro (87.7 milionë funte), sipas Sportit.

Manchester United dhe AC Milan po udhëheqin në ndjekjen për Moratën, e cili thuhet se dëshiron të luajë rregullisht në skuadrën e ardhshme.Cili ekpi do të ofroj shumën më të madhe do të ketë mundësi të i siguroj shërbimet e tijë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *