Real Madrid dhe Manchester United gati për shkëmbimin e madhë

Image result for de gea and varane

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, i ka vendosur Real Madridit një ultimatum në lidhje me David De Gea, ndërsa portugezi  kërkonë Raphael Varane si pjesë e ndonjë marrëveshjeje në mes Real dhe Utd.

Varane shihet si pasuesi natyror i Sergio Ramos në Santiago Bernabeu dhe klubi kryeqytetas spanjoll kanë një vendim të madh për të marrë se kujt ata duhet të i besojne të ardhmen e tyre afatgjate De Gea-s apo Varane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *