PSG të paguaj 400 milionë euro për Cristiano Ronaldon?

Paris Saint-Germain ka biseduar tashmë me agjentin e Cristiano Ronaldos lidhur me një transferim të mundshëm veror, çdo klub që shpreson të joshë Ronaldon larg Real Madridit do të duhet të paguaj një paketë me vlerë prej 400 milionë euro, sipas Daily Mail.

Sulmuesi portugez e ka njoftuar Real Madridin për dëshirën e tij për të lëvizur dhe PSG u takua me Jorge Mendes për të diskutuar një marrëveshje ndërsa Madridi ishte në Cardiff për finalen e Ligës së Kampionëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *