PSG po përgatit një ofertë prej 60 milionë euro për Sergio Agueron

PSG po përgatit një ofertë prej 60 milionë eurosh për sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero, sipas The Times.

Ana e Ligue 1 duket se po kërkon të shfrytëzojë vështirësitë në marrëdhëniet midis Argjentinës dhe menaxherit Pep Guardiola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *