PSG kryeson garën për James Rodriguez

Image result for james rodriguez psg

PSG kryeson garën për të nënshkruar lojtarin e Real Madridin, James Rodriguez, sipas France Football.

Me kolumbianin që kërkon më shumë minuta në këmbët e tijë, disa klube të mëdha duke përfshirë edhe Manchester United, kanë qenë në ndjekje të tijë, por klubi francez thuhet se është i gatshëm të përmbushë çmimin e plotë që kërkon Real Madridi.James është i paknaqur me situaten e tij tek Real dhe kalimi i mundshëm ne PSG do të ishte i mirpritur për Rodriguez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *