Pepe i ka bërë thirrje Cristiano Ronaldos të bashkohet me të në PSG

Pepe i ka bërë thirrje Cristiano Ronaldos të bashkohet me të në Paris Saint-Germain, pasi duket se është gati për të lënë Real Madridin, sipas programit El Transistor.

Ronaldo është aktualisht me Pepe në Kupën e Konfederatave me skuadrën e Portugalisë dhe mbrojtësi ka diskutuar të ardhmen me klubin e tij dhe shokun e ekipit ndërkombëtar.

Pritet gjerësisht se Pepe do të nënshkruajë për PSG dhe ai i ka kërkuar Ronaldos, i cili thuhet se është i interesuar të kthehet në Manchester United, për ta ndjekur atë në Parc des Princes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *