Paul Pogba nuk ka mosmarrëveshje me Jose Mourinhon, thotë agjenti i tij Mino Raiola

Mino Raiola, Paul Pogba dëshiron vetëm të fitojë me Manchester United.

Agjenti i Paul Pogba-ës, Mino Raiola, thotë se nuk ka pasur asnjë mosmarrëveshje në mes të Francezit dhe drejtuesit të Manchester United-it Jose Mourinho. Raportohet se Pogba ka qenë i pakënaqur me pozitën e tij në Manchester United, por Raiola këmbëngul se nuk është kështu: “Nuk ka mosmarrëveshje me Mourinhon, Pauli vetëm dëshiron të fitojë me Manchester United”, sipas Rai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *