Paul Pogba do të nënshkruaj për Barcelonën?

Barcelona janë të gatshëm ta nënshkruajnë Paul Pogba-ën.

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba raportohet se është takuar me drejtorin teknik të Barcelonës Eric Abidal në Shtetet e Bashkuara për të diskutuar një lëvizje të mundshme. Mesfushori i Francës thuhet se ka vendosur që ai të largohet nga klubi i Premier Ligës dhe kampionët e La Ligës Barcelona janë të gatshëm ta nënshkruajnë atë. Pogba ka një kontratë afatgjatë në Old Trafford, por marrëdhënia e tij jo e mir me Jose Mourinhon ka rezultuar në atë që të konsideroj të ardhmen e tij në Old Trafford, sipas Tuttosport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *