Pas Andre Silva largohet edhe Ruben Neves nga Porto

Ruben Neves mund të jetë lojtari tjetër që do të largohet nga Porto, me Chelsea dhe Liverpoolin të etur për të nënshkruar mesfushorin, sipas A Bola.

Pas Andre Silva që kaloi tek Milan të hënën për 38 milionë euro ( 33.5 milionë funta ), Neves mund të shitet nga pala portugeze, dhe destinacioni për 20-vjeçarin do të ishte në Premier League tek Chelsea apo Liverpooli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *