Paris Saint-Germain me ofertë për Alexis Sanchez

Paris Saint-Germain janë të gatshëm të bëjnë ofertën e tyre për Alexis Sanchez në 35 milionë funta, sipas The Express.

Sanchez kishte vendosur të largohej nga Arsenalët për Manchester Cityn, edhe pse pala pariziene tani duket se ka hyr në garën për nënshkrimin e tij.

PSG do të përpiqet të arrijë një marrëveshje për Alexis, megjithëse Neymar i Barcelonës është prioritet dhe menaxheri Unai Emery do të lëvizë për yllin e Arsenalit sapo të përfundojnë një marrëveshje për brazilianin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *