Olivier Giroud dëshiron të bisedoj me Arsene Wenger për të ardhmen e tij

Olivier Giroud është ka vendosur të zhvillojë bisedime me Arsene Wenger lidhur me të ardhmen e tij në Arsenal, pasi klubi është afër me nënshkrimin e sulmuesit të Lyonit Alexandre Lacazette, sipas The Evening Standard.

Giroud, i cili ka qenë i lidhur edhe me West Ham, është njoftuar për t’u përdorur si një hap i madh në ofertën e Arsenalit për Lacazette dhe dëshiron sqarime nga Wenger mbi situatën e tij në stadiumin Emirates.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *