Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona

Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona nga një element i rrethit të tij në mënyrë që të mund të dalë nga hija e Lionel Messit, sipas Daily Star.

Braziliani u zhvendos në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021, me klauzolën e tanishme të lirimit prej 200 milionë eurosh.

Skuadrat e Manchester City, Manchester United dhe Paris Saint-Germain pritet të jenë të interesuar nëse Neymar bëhet i paqëndrueshëm aq sa të largohet nga Barcelona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *