Monako ka zbuluar çmimin e Kylian Mbappeit

Monako do të ishte i gatshëm të shiste Kylian Mbappe nëse do të merrnin një ofertë prej 180 milionë euro, sipas L’Equipe.

Kampionët e Ligës 1 po vazhdojnë bisedimet për një zgjatje të kontratës me të riun Mbappe, në mes të interesave nga Manchester City dhe Real Madridi.

Dhe tani ata janë të vendosur të marrin në konsideratë shitjen, por vetëm nëse kërkesat e tyre plotësohen financiarisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *