Monako ka refuzuar ofertën e tretë të Arsenalit për Thomas Lemar

Monako ka kundërshtuar ofertën e tretë të Arsenalit prej 50 milionë euro për Thomas Lemar, por shitja e anësorit nuk është përjashtuar plotësisht, raporton L’Equipe.

Arsenali kishte parë më parë oferta prej 40 milionë euro dhe 45 milionë euro të hedhura poshtë, ndërsa nënkryetari i Monakos Vadim Vasilyev këmbënguli më parë këtë javë se Lemar nuk është në shitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *