Milan në bisedime me Moussa Dembele

HD Moussa Dembele Celtic

AC Milan i kanë filluar bisedimet me sulmuesin e Celtics Moussa Dembele lidhur me një lëvizje të mundëshme në San Siro.

Gjithashtu edhe Chelsea dhe Dortmund janë në garë për Dembele, por është Milani i cili i ka filluar bisedimet i pari dhe me një ofertë të knaqshme për Celtic gjithqka mund të mbyllet mbrenda pak ditësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *