Milan kanë zgjedhur Bernd Leno për të zëvendësuar Gianluigi Donnarumma

AC Milan kanë zgjedhur Bernd Leno si kandidatin e tyre të parë për të zëvendësuar Gianluigi Donnarumma, sipas Bild.

Donnarumma, 18 vjeç, i tha anës së Serie A se ai nuk do të nënshkruajë një kontratë të re dhe mund të largohet në sezonin e afërt. Milan ka hapur tashmë bisedime me Bayer Leverkusen për Gjermanin 25-vjeçar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *