Mësohet data kur do të transferohet Verrati tek ky klub

Image result for marco verratti

4 korriku pritet të jetë një datë vendimtare për Barcelonën për të nënshkruar me mesfushorin e Paris Saint-Germain Marco Verratti, sipas gazetes katalunase Sport.

Verratti do të kthehet në trajnimin para-sezonal me PSG në atë datë dhe Barca po pret një shenjë nga mesfushori Italian në lidhje me planet e tij të ardhshme.

Oferta e parë e Barcës është refuzuar nga drejtuesit e PSG, por një ofert e dytët më e mirë dhe dëshira e lojtarit për të kaluar tek Barcelona mundë të ndryshoj mendjen e sheikëve të PSG-së .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *