Mesfushori i Liverpoolit ka nënshkruar me Hull Cityn

Mesfushori i Liverpoolit Kevin Stewart po diskuton një lëvizje në Hull City pas një marrëveshjeje prej 8 milionë funtash, njoftoi Liverpool Echo.

Stewart ka bërë 20 paraqitje në ekipin e parë për Liverpoolin, dhe është nisur në shtëpi nga udhëtimi para sezonit të klubit në Hong Kong me qëllim që të përfundojë kalimin e tij në anën e kampionatit Hull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *