Manchester United ka si objektiv Arturo Vidal

Manchester United i është drejtuar Arturo Vidalit të Bayern Munichut në kërkimin e tyre për një mesfushor të ri, sipas Daily Star.

Manchester United duket se nuk do të mundë të nënshkruajn me Nemanja Matic dhe Eric Dier, dhe shpresojnë të rrëmbejnë Arturo Vidal para lëvizjes së parashikuar në Inter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *