Manchester United ka për obkektiv Gareth Bale në 2018-n

Manchester United do ti ofrojë Real Madridit 90 milionë funta për Gareth Bale, por do të presë deri në verën e ardhshme për ta bërë këtë, thotë një raport ekskluziv nga The Mirror.

Ish ylli i Tottenham ka qenë prej kohësh i lidhur me një lëvizje në Old Trafford, megjithëse dëshira e Zinedine Zidane për të mbajtur sulmuesin ka përfunduar ndonjë marrëveshje potenciale.

Jose Mourinho mban një interes në Bale megjithatë dhe do të nisë një qasje të re për shërbimet e tij në 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *