Manchester United duhet të paguaj 50 milionë funta për Eric Dier

Manchester United është thënë se do të duhet të paguaj përafërsisht 50 milionë funte për të nënshkruar mesfushorin e Tottenham Eric Dier, raporton The Telegraph.

Jose Mourinho thuhet se dëshiron që Dier të nënshkruhet sa më shpejt para fillimit të sezonit të ri, si dhe Anglezin e shohin si një zëvendësim afatgjatë për Michael Carrick.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *