Manchester United dhe Juventus janë duke shikuar mundësin e nënshkrim me Andre Gomes

Manchester United dhe Juventus janë duke shikuar situatën e mesfushorit të Barcelonës Andre Gomes, sipas AS.

Gomes duroi një sezon të vështirë të debutimit në Barcelonë dhe portugezi përsëri ka qenë i lidhur me një nënshkrim të mundëshëm me  Manchester United dhe Juventusin.

Barcelona thuhet se kërkon 35 milionë euro (30.6 milionë funta) aqë sa kanë paguar Valencin për Gomes, nëse ata do ta shesin Gomes këtë verë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *