Manchester United afër për të nënshkruar Ivan Perisiç

Manchester United është i bindur se do ta përfundon një kontratë për të nënshkruar mesfushorin e Milanit, Ivan Perisic për rreth 50 milionë funta gjatë javës së ardhshme, raporton The Independent.

Një ofertë më e hershme prej 30 milionë euro për Kroatin u refuzua dhe United tani pritet të paguajë një tarifë prej 45 deri 50 milionë funta të cilat Interi po kërkon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *